Dolgu ve Dudak Dolgusu Uygulaması - Estetik Dermotoloji - Dudak Dolgusu Uygulaması - Dr. Şükran Sarıgül Güdük
Başlıksız Belge
   
ESTETiK DERMATOLOJi
İĞNELİ RADYOFREKANS (ALTIN İĞNE)
AMELİYATSIZ YÜZ VE BOYUN GERME
LAZER EPİLASYON
Diode Lazer
Alexandrite Lazer
Nd Yag Lazer
FRAKSİYONEL LAZER
Lazerle Sivilce ve Yara izi Tedavisi
Lazerle Cilt Gençleştirme
Lazerle Çatlak Tedavisi
Güneş ve Yaşlılık Lekesi Tedavisi
DOLGU VE DUDAK DOLGUSU
MEZOTERAPİ
Yüz Gençleştirme
Saç Mezoterapisi
PRP TEDAVİSİ
DERMAROLLER
LEKE TEDAVİSİ
Enzim Peeling (Cosmelan)
Dermaroller
Kimyasal Peeling
Fraksiyonel Lazerle Leke Tedavisi
CİLT GENÇLEŞTİRME
Fraksiyonel Lazer
Dermaroller
Mezoterapi
PRP
CİLT BAKIMI
İĞNELİ EPİLASYON
Dolgu ve Dudak Dolgusu Uygulaması
Cilt altındaki mimik kaslarının sürekli çalışması, güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkileri, yerçekimi ve sigara cilt yüzeyindeki kırışıklıkların nedenidir. Cildin hyaluronik asit üretimi azalır ve sonuç olarak cilt elastikiyetini ve canlılığını kaybederek kırışıklıklar oluşur.

Dudak Dolgusu: Cerrahi olmayan basit bir işlemle yüz gerginliğini sağlayan dolgu enjeksiyonları, dudak çevresi ve yüzün alt yarısındaki çizgi ve kırışıklıkları giderir.

Dolgu maddeleri hangi amaçla uygulanır?
Kırışıklık ve yaşlanma çizgilerini yok etmek dışında dudak ve yüz biçimlendirici estetik girişimlerde kullanılır. Genellikle burun seviyesinin üstünde uygulanan Botoks’un aksine dolgularda burun seviyesinin altındaki kırışıklık tedavilerinde yararlanılır.
Dolgu maddeleri nasıl uygulanır?
Zamanla yerçekimine, fazla güneş ışınına maruz kalan ve nem kaybına uğrayan kollajen ve elastin liflerindeki bozulma ve çökmelerin giderilmesi amacıyla cilt altına dolgu maddeleri enjekte edilir. İnsan vücudunda zaten bulunan bir madde olduğundan kolaylıkla kabul edilir. Cilt sağlığı için önemli bir madde olan hyaluranik asitin yer kaplayıcı etkisi çöküntüyü yükselterek kırışıklığı ortadan kaldırdığı gibi cildi de besler. Kişinin ihtiyacının doğru olarak belirlendiği, doğru yapılmış uygulama sonuçları mükemmeldir.
Dolgu enjeksiyonlarıyla yüz hatlarında oynamalar yapılabilir mi?
İyi planlanmış uygulamalarla, örneğin elmacık kemiklerinin daha çıkık görünmesi, dudakların ve yanakların daha dolgun görünmesi gibi sonuçlar elde edilebilir.
Uygula ne kadar sürer ve ağrılı mıdır?
Ortalama 15- 20 dakika sürer. AğrılıAğrı eşiği düşük kişilerde lokal anestezik kremlerin uygulanmasıyla oldukça konforlu bir şekilde işlem tamamlanır. Uygulama bölgesinde geçici hafif kızarıklıklar oluşabiliyor.
Uygulama sonrası günlük hayatıma dönebilir miyim?
Uygulamanın hemen ardından günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.
Etkisi ne zaman başlar ve ne kadar sürer?
Uygulamadan hemen sonra etki gösterir. Kullanılan dolgu maddesinin türevi hyaluronik asitse 6 ay ile 1 yıl. İnorganik kökenli poliacrylamid türevleri ise 1 ile 3 yıl.
Dolgu ve Dudak Dolgusu Hakkında Soru Sormak için tıklayınDERMiST HABER & DUYURUTümünü Göster
« Hakkımızda | Lazer Epilasyon | Fiyatlar | Görüş ve Önerileriniz | Basında Dermist | Site Haritası | İletişim DERMİST 0216 565 00 23 - 565 10 34
Dermist Dermatoloji Kliniği, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Ekşioğlu Apartmanı Kat: 3 Daire: 165/7 Göztepe İSTANBUL
Copyright © 2011 Dermist Dermatoloji ve Lazer Epilasyon. Tüm hakları saklıdır. Site Creation and Technology byHERMES
YASAL UYARI   ! Sitede yer alan bilgiler ziyaretçilere bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu bilgiler teşhis ve tedavi için kullanılamaz. Hastalar ancak bir hekime başvurarak yardım almalıdır.
İÇERİK UYARI ! Copyright 2011 Dermist Dermatoloji Kliniği, Bu sitedeki tüm içerikler Özel Dermist Kliniği uzmanları tarafından hazırlanmıştır. İçeriğin kopyalanması yasaktır.