Cilt Bakımı - Cilt Bakımları - Estetik Dermotoloji - Dermist Dermatoloji - Dr. Şükran Sarıgül Güdük
Başlıksız Belge
   
ESTETiK DERMATOLOJi
İĞNELİ RADYOFREKANS (ALTIN İĞNE)
AMELİYATSIZ YÜZ VE BOYUN GERME
LAZER EPİLASYON
Diode Lazer
Alexandrite Lazer
Nd Yag Lazer
FRAKSİYONEL LAZER
Lazerle Sivilce ve Yara izi Tedavisi
Lazerle Cilt Gençleştirme
Lazerle Çatlak Tedavisi
Güneş ve Yaşlılık Lekesi Tedavisi
DOLGU VE DUDAK DOLGUSU
MEZOTERAPİ
Yüz Gençleştirme
Saç Mezoterapisi
PRP TEDAVİSİ
DERMAROLLER
LEKE TEDAVİSİ
Enzim Peeling (Cosmelan)
Dermaroller
Kimyasal Peeling
Fraksiyonel Lazerle Leke Tedavisi
CİLT GENÇLEŞTİRME
Fraksiyonel Lazer
Dermaroller
Mezoterapi
PRP
CİLT BAKIMI
İĞNELİ EPİLASYON
Cilt Bakımları / Cilt Bakımı
Cilt Bakımı - Estetik Dermatoloji - Dermist DermatolojiCildiniz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise yaşam boyunca devam eder; ancak bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildinizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve engellemek elinizdedir!

Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımlamaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsıyor. Uzman kadroların size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanızın garantisidir.

PROFESYONEL CİLT BAKIMI YAKLAŞIMI
Cildinizde alarm veren sorunlar nelerdir? Hangi yöntemlerle müdahale etmek gerekir?
En yaygın yanılgılardan biri sadece cilt bakımı ile-hatta sadece bir tek cilt bakım seansı ile- ciddi cilt sorunlarından arındırılabileceğidir. Oysa gerçekte bazı sorunlarda muayene (örneğin akne, akne rozase, hassas cilt vs); bazı sorunlar da ise zamana yayılan bir program söz konusudur (örneğin lekelenme).

Hatta hastanın beklentileri doğrultusunda direkt sonuca götüren kozmetik müdahaleler de gündeme gelebilir.

İster yardımcı ister ana yöntem olsun, cilt bakımı ancak cildin doğru analiz edilmesi ve doğru yöntemlerin uygulanması ile sonuca götürür. Bu anlamda, doğal ürünlerle ve doğru ellerle uygulanan green peel bakımları yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.
Cildinizin kısa ve uzun vadede karşılaşabileceği sorunlar nelerdir? Hangi önlemler alınmalıdır?
Cilt tipinize göre potansiyel tehlikelere yönelik öngörüler önem taşır. Örneğin kuru ciltlerde erken kırışıklıklar, yağlı ciltlerde sarkmalara yönelik bakımlar uygulanabilir. Gerekli durumlarda profesyonel cilt bakımı, mezolifting, prp gibi dermatolog müdahaleleri ile kombine edilebilir.
Dikkatli analiz, hasta beklentileri, uzman teşhisi ve yönlendirmeleri bu noktada belirleyicidir. Sorunlar belirginleşmeden sizlerin yapabileceği uygulamalar konusunda doğru ve ekonomik yönlendirmeler önem taşır.DERMiST HABER & DUYURUTümünü Göster
« Hakkımızda | Lazer Epilasyon | Fiyatlar | Görüş ve Önerileriniz | Basında Dermist | Site Haritası | İletişim DERMİST 0216 565 00 23 - 565 10 34
Dermist Dermatoloji Kliniği, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Ekşioğlu Apartmanı Kat: 3 Daire: 165/7 Göztepe İSTANBUL
Copyright © 2011 Dermist Dermatoloji ve Lazer Epilasyon. Tüm hakları saklıdır. Site Creation and Technology byHERMES
YASAL UYARI   ! Sitede yer alan bilgiler ziyaretçilere bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu bilgiler teşhis ve tedavi için kullanılamaz. Hastalar ancak bir hekime başvurarak yardım almalıdır.
İÇERİK UYARI ! Copyright 2011 Dermist Dermatoloji Kliniği, Bu sitedeki tüm içerikler Özel Dermist Kliniği uzmanları tarafından hazırlanmıştır. İçeriğin kopyalanması yasaktır.